דלתות וחלונות
 

מסגריית ABIR - מומחים בכל סוגי חלונות ודלתות

ניתן לסווג את סוגי החלונות על פי הדרך שבה עובדים מנגנוני הסגירה והפתיחה שלהם. במאמר הבא נסקור בצורה בסיסית את סוגי החלונות הנפוצים בישראל. כמו כן נסקור מספר סוגי דלתות נפוצות לבית ולמשרד.חלונות ציר

מדובר על חלון שנפתח באמצעות הזזה על ציר, במשך תקופה ארוכה, זאת הייתה השיטה היחידה שהייתה זמינה בהתקנת חלונות ברחבי הארץ. במרבית המקרים מסגרת החלון מחוברת אל המשקוף שמקובע אל הקיר (ישנו שימוש בציר אנכי.) ישנן מסגרות מזוגגות שמסתובבות על צירן, סוגרים ופותחים את החלון על ידי דחיפתן כלפי חוץ או פנים. במרבית הבתים חלונות ציר יפתחו כלפי חוץ, אבל ישנם חלונות הנפתחים כלפי פנים החדר. בימינו אפשר לראות שהשימוש בחלונות ציר פחת בצורה משמעותית. יש לכך מספר סיבות:
חלון ציר דורש מקום רב, לא קל לשלוט על מידת הפתיחה, אין אטימות מוחלטת מפני חדירת מים ואבק. חסרון נוסף הוא העובדה שהם פוגעים במראה הבית, בימינו רבים מעדיפים להתקין חלונות מעוצבים.

חלונות הזזה

בעשרות השנים האחרונות חלונות ההזזה השתלטו על שוק החלונות הישראלי, עקרון חלונות ההזזה הוא די פשוט, ישנן מסגרות מזוגגות הנעות על גבי מסילה מקובעת שנמצאת בתוך משקוף החלון. המסגרות המזוגגות נכנסות אל תוך הקיר כדי להשיג פתיחה מלאה של החלון. עוד יתרון הוא העובדה שהם מאפשרים שליטה מעולה ברוחב הפתח הנוצר בעת פתיחת החלון. בנוסף לכך ישנה אטימות מעולה בפני חדירת מים ולכלוך, תכונה זו סייעה לחלונות ההזזה להחליף את חלונות הציר.

חלונות לממ"ד

מדובר בחלונות ממוגני הדף שעברו התאמה לחדר שבו הם מותקנים, מטרתם העיקרית היא לספק הגנה במקרה של נפילת טילים או רעידת אדמה (הם אמורים לספוג את ההדף.) במרבית המקרים מדובר בחלון הזזה חד כנפי או דו כנפי צירי. התקנת החלונות חייבת להתבצע על ידי מתקין מורשה בהתאם לתקני הבטיחות של הממ"ד. חשוב מאוד לציין, ישנו איסור על התקנת חלון סטטי בממ"ד היות שצריך לפתוח אותו בשעת חירום. 

דלתות חוץ

דלתות אלו משמשות בתור החזות של הבית, הן מהוות חוצץ בין העולם החיצוני לבית. מדובר על דלתות העשויות מפלדה, הן מכילות מנגנוני הגנה המגינים מפני פריצות.
בשנים האחרונות דלתות הפלדה הפכו גם לפריט עיצובי, אפשר לראות בבתים רבים דלתות בעיצוב יוקרתי שהופך את הכניסה לבית לחוויה מיוחדת. כאשר מדובר על דלתות חוץ במשרדים או בתי עסק, ישנם שדרוגים נוספים שאפשר להוסיף לדלת להגנה נוספת (במקרים רבים הדלת מחוברת למצלמות ומנגנון אזעקה.)

דלתות פנים

כאשר מדובר על דלתות פנים, אין צורך לעמוד בתקני הבטיחות הדרושים מדלתות חוץ.
במרבית המקרים דלתות פנים אלו דלתות הבנויות על בסיס עץ, אפשר להשתמש בעץ מלא או מתועש. כל דלת מגיעה עם יכולת בידוד ועיצוב שונה, לכן חשוב לבחור את הדלת שמתאימה לסביבת הבית. ישנם גם דלתות פנים העשויות מאלומיניום, היתרון הגדול שלהן הוא שניתן לעצב אותך בדרך מיוחדת - ניתן לזגג אותן בזכוכית לשדרוג הדלת. כיום אפשר למצוא מגוון גדול של דלתות פנים לרכישה, רצוי לבדוק האם הרכישה מכסה גם את עלות ההתקנה. 

חברת ABIR, חלונות ודלתות באיכות ללא פשרות

בעזרתנו תוכלו לקבל פתרונות מלאים לכל סוגי הדלתות והחלונות, החל בדגמים הפשוטים ביותר ועד ליוקרתיים ביותר. אנו שמים את הבטיחות שלכם בראש סדר העדיפויות שלנו.
בתהליך הרכישה תזכו לחוויית שירות מיוחדת הכוללת התקנה איכותית, מחירים מעולים ושירות לקוחות מעולה.מוכנים לצאת לדרך?

השאירו פרטים ונשמח ליצור קשר ולתכן את הפרויקט ביחד איתכם


  הלקוחות מרוצים, אז אנחנו מרוצים

  אבי לוינשטיין
  אבי לוינשטיין
  Read More
  הגדר של הבית יצא מעולה! וגם השער - פשוט מהמם, מודרני ומרהיב. החוויה הייתה מעולה: עבדנו עם אמיר ועם הצוות, הכל תוכנן מראש לפי הקטלוגים המסודרים שהוא הביא, והכל בוצע לשביעות רצוננו המלאה. תודה רבה!
  מיכאל זוהר
  מיכאל זוהר
  Read More
  עשיתם עבודה מצויינת, מוקפדת ונקייה, אני ממליץ בחום על מסגריית אביר - אמיר והצוות. היתרון הוא בניסיון ובמגוון, ועם יכולת להתייעץ עם מומחים שמלווים אותך ועוזרים לך לקבל החלטות, תודה והמשיכו כך!
  yaniv razieli
  yaniv razieli
  Read More
  אביר עובדים בסטנדרט גבוה. זה התחיל בהצעת מחיר מפורטת ומסודרת המשקפת מחירים הוגנים ממשיך בביצוע מדויק, חומרים סוג א', גמישות לשינויים, פתרונות ורעיונות מוצלחים ומסתיים בגימור ברמה גבוהה, עמידה בזמנים וזמינות לשאלות או בקשות לאחר השיפוץ אפשר לסמוך עליהם! וזה נדיר בענף הזה.
  שרון ויסמן
  שרון ויסמן
  Read More
  עשינו מעקה ומדרגות מרחפות בבית עם אביר מסגרות, מאוד התרשמנו מהיכולות בכל עבודות המסגרות, והם היו מהירים, מדוייקים ועשו עבודה מצויינת. מתוך כל השיפוץ שעשינו - החלק הזה עבר ממש חלק והתוצאה - בול איך שרצינו. אני רוצה להודות לצוות אביר ולאמיר המקסים שליווה לאורך כל הדרך. תודה.
  רן שמואל
  רן שמואל
  Read More
  עבודה מדהימה, באמת שאפו. הגעתי אל אביר במקרה דרך שוטטות באינטרנט, עשיתי השוואות מחירים.. משהו בדרך המקצועית שאמיר דיבר אליי סימן לי שמדובר באיש מקצוען ויותר מיזה - בנאדם. עשו אצלנו שער כניסה מדהים ולאחר מכן החלטנו גם לקחת אותם להתקנת מדרגות מרחפות. ממליץ בחום. עבודה ברמה הגבוה ביותר בלבד.
  שרון מזרחי
  שרון מזרחי
  Read More
  שיחקתם אותה. שירות מצויין, עבודה מקצועית ביותר, מחיר סביר בהחלט, אני לא יכול לבקש עסקה יותר טובה ממה שקיבלתי, ואני יודע בוודאות. גם מבחינת מחיר וגם מבחינת איכות. אמיר תותח חבל על הזמן.
  natan david
  natan david
  Read More
  איכות גבוה ושירות מעולה, מודה מודה ומתוודא, אתם הכי טובים.
  אורי לגזיאל
  אורי לגזיאל
  Read More
  עבודה מדהימה, באמת שאפו. הגעתי אל אביר במקרה דרך שוטטות באינטרנט, עשיתי השוואות מחירים.. משהו בדרך המקצועית שאמיר דיבר אליי סימן לי שמדובר באיש מקצוען ויותר מיזה - בנאדם. עשו אצלנו שער כניסה מדהים ולאחר מכן החלטנו גם לקחת אותם להתקנת מדרגות מרחפות. ממליץ בחום. עבודה ברמה הגבוה ביותר בלבד.
  samy roman
  samy roman
  Read More
  עמדו בלוח זמנים שקבענו, כל מה שסיכמנו קיבלתי. חייב לציין העבודות יצאו ממש מדוייקות, יצא מטורף. מודה לצוות אביר, מסגריית ברזל איכותית ביותר.
  מאי אפרת
  מאי אפרת
  Read More
  עבודה איכותית וקולעת - הזמנו מדרגות ברזל מרחפות, קיבלנו שירטוט ולאחר מכן הצעת מחיר מסודרת.. באמת אין מה להגיד יצא מדהים!!! חייבת לשבח את אמיר, הבנאדם עם לב זהב, התייעצתי איתו בכל שלב והוא הסביר לי הכל בנועם. ולא החסיר אף פרטטממליצה בחום
  Previous
  Next
  x
  סייען נגישות
  הגדלת גופן
  הקטנת גופן
  גופן קריא
  גווני אפור
  גווני מונוכרום
  איפוס צבעים
  הקטנת תצוגה
  הגדלת תצוגה
  איפוס תצוגה

  אתר מונגש

  אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

  סייגי נגישות

  למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

  רכיב נגישות

  באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים.רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.