פתרונות לתעשייה
 

כאשר מדברים על פתרונות לתעשייה, מתכוונים לפתרונות תעשייה מתקדמים הכוללים עבודות מסגרות באיכות גבוהה. מדובר על פתרונות בהתאמה אישית לכל בית עסק, תוך כדי התחשבות בתנאי העסק הייחודיים, אופיו וסביבת העסק.

סוגי המבנים

אזורי תעשייה זקוקים למבנים מתאימים ובטיחותיים. אלו יכולים להיות מחסנים, גלריות או מבנים ניידים, וכולם נוצרים על ידי מסגריות. בימינו אפשר למצוא פתרונות תעשייה באיכות גבוהה ששומרים מצד אחד על הבטיחות, ומצד שני לא פוגעים במראה של בית העסק. כאשר אתם בוחרים מסגריה עליכם לוודא שהיא תעמוד בלוחות הזמנים, ולבדוק את איכות החומרים שבהם משתמשים למבנים.
חשוב לציין שבימינו ישנה תשומת לב רבה לאיכות הסביבה בתהליך הייצור והבנייה. 

פירוק גגות אסבסט

אחד מפתרונות התעשייה הנפוץ ביותר הוא החלפת גגות אסבסט. ממשלת ישראל החליטה כי ישנו צורך בהחלפת כל גגות האסבסט בישראל (כיום ישנו איסור לבנות גגות אסבסט). בתוך מספר שנים כל גגות האסבסט בישראל ייעלמו. האסבסט הוא חומר מסוכן ורעיל, שיכול לגרום למחלת הסרטן ולמחלות נוספות בעת התפרקותו. פירוק גגות אסבסט חייב להתבצע על ידי חברה שמחזיקה ברישיון לפירוק גגות אסבסט, תוך כדי שמירה קפדנית על בטיחות העובדים ומניעת זיהום סביבתי.

קירוי גגות

בימינו קירוי גג הוא תהליך בנייה מקצועי ברמה הגבוהה ביותר. הכוונה לתהליך הכולל הסתכלות על איכות
הבנייה, החזות והאסתטיקה. כל פעולה הקשורה לקירוי גג, דורשת שירותי מסגריה ברמה גבוהה, איכותית ובטיחותית. קירוי גג הוא למעשה חיפוי תעשייתי, באמצעות הקירוי מסתירים חלל מסוים במבנה (כך שהוא יסתיר או יפריד חלל אחר באותו המבנה). נוכל לבצע את הקירוי באמצעות חלונות, דלתות וקירות. הקירוי מתבצע במגוון רב של מבנים, החל ממבני תעשייה ועד לבתים פרטיים ומשרדים.

רשת צל

רשת צל היא מוצר שמטרתו היא חסימה ובלימה של עוצמת קרני השמש. תפקידה של הרשת הוא לקרר את הסביבה שנמצאת מתחת לרשת, וזהו בהחלט פתרון יעיל במבני תעשייה שבהם עובדים בחוץ. ישנו מגוון רב של רשתות צל המתאימות למבני תעשייה ולבתים פרטיים.

גג לחנייה

כאשר אנחנו נכנסים לרכב ששהה זמן רב בשמש, אנו מרגישים כאילו נכנסנו לתוך סאונה, מעין  הרגשה לא נעימה של חום עצום. מעבר להרגשה הלא נעימה, מדובר בבעיה שיכולה לגרום לכאבי ראש, התייבשות ועוד בעיות בריאותיות. הפתרון לכך הוא גג לחנייה, המאפשר לשמור על הרכב מוצל גם בימי הקיץ החמים ביותר.

החלפת גגות

באזורי תעשייה משתמשים בכמה סוגי גגות שונים כמו רעפים, אסבסט ואיסכורית. המשותף לכל סוגי הגגות הוא העובדה שכולם מתבלים לאחר כמה שנים. על מנת להבטיח את בטיחות המבנה צריך לבצע החלפת גגות. כמו כן, זוהי דרך מצוינת למנוע חדירת מים גם בעת מזג אוויר קשה. חשוב להדגיש שישנה חשיבות רבה לעבודת המסגרות מהתכנון הראשוני ועד לביצוע בפועל.  ישנה גם חשיבות רבת לתחזוקה שנתית בהתאם לסוג המבנה.

גג איסכורית

מדובר בגג אשר עשוי מפח גלי, מבודד או רגיל, בהתאם לדרישות העסק. משתמשים בו בתור כיסוי לסככות, מחיצות, גידור תעשייתי וכדומה. אפשר לבחור אותו בכמה צבעים שונים ולהתאים אותו לסוג העסק. 

חברת ABIR תעשיות מסגרות

אנו מתמחים בעבודות מסגרות ומתכת ברמה הגבוהה ביותר, נשמח לעמוד לשירותכם ולספק לכם שירות אדיב, מקצועי ובטיחותי. כאשר מדובר על פתרונות תעשייה מתקדמים, אין מקום לפשרות. ככל שהעבודה תבוצע בצורה איכותית יותר, כך תוכלו להימנע מתקלות עתידיות ובעיות בטיחותיות שונות.מוכנים לצאת לדרך?

השאירו פרטים ונשמח ליצור קשר ולתכן את הפרויקט ביחד איתכם


  הלקוחות מרוצים, אז אנחנו מרוצים

  אבי לוינשטיין
  אבי לוינשטיין
  Read More
  הגדר של הבית יצא מעולה! וגם השער - פשוט מהמם, מודרני ומרהיב. החוויה הייתה מעולה: עבדנו עם אמיר ועם הצוות, הכל תוכנן מראש לפי הקטלוגים המסודרים שהוא הביא, והכל בוצע לשביעות רצוננו המלאה. תודה רבה!
  מיכאל זוהר
  מיכאל זוהר
  Read More
  עשיתם עבודה מצויינת, מוקפדת ונקייה, אני ממליץ בחום על מסגריית אביר - אמיר והצוות. היתרון הוא בניסיון ובמגוון, ועם יכולת להתייעץ עם מומחים שמלווים אותך ועוזרים לך לקבל החלטות, תודה והמשיכו כך!
  yaniv razieli
  yaniv razieli
  Read More
  אביר עובדים בסטנדרט גבוה. זה התחיל בהצעת מחיר מפורטת ומסודרת המשקפת מחירים הוגנים ממשיך בביצוע מדויק, חומרים סוג א', גמישות לשינויים, פתרונות ורעיונות מוצלחים ומסתיים בגימור ברמה גבוהה, עמידה בזמנים וזמינות לשאלות או בקשות לאחר השיפוץ אפשר לסמוך עליהם! וזה נדיר בענף הזה.
  שרון ויסמן
  שרון ויסמן
  Read More
  עשינו מעקה ומדרגות מרחפות בבית עם אביר מסגרות, מאוד התרשמנו מהיכולות בכל עבודות המסגרות, והם היו מהירים, מדוייקים ועשו עבודה מצויינת. מתוך כל השיפוץ שעשינו - החלק הזה עבר ממש חלק והתוצאה - בול איך שרצינו. אני רוצה להודות לצוות אביר ולאמיר המקסים שליווה לאורך כל הדרך. תודה.
  רן שמואל
  רן שמואל
  Read More
  עבודה מדהימה, באמת שאפו. הגעתי אל אביר במקרה דרך שוטטות באינטרנט, עשיתי השוואות מחירים.. משהו בדרך המקצועית שאמיר דיבר אליי סימן לי שמדובר באיש מקצוען ויותר מיזה - בנאדם. עשו אצלנו שער כניסה מדהים ולאחר מכן החלטנו גם לקחת אותם להתקנת מדרגות מרחפות. ממליץ בחום. עבודה ברמה הגבוה ביותר בלבד.
  שרון מזרחי
  שרון מזרחי
  Read More
  שיחקתם אותה. שירות מצויין, עבודה מקצועית ביותר, מחיר סביר בהחלט, אני לא יכול לבקש עסקה יותר טובה ממה שקיבלתי, ואני יודע בוודאות. גם מבחינת מחיר וגם מבחינת איכות. אמיר תותח חבל על הזמן.
  natan david
  natan david
  Read More
  איכות גבוה ושירות מעולה, מודה מודה ומתוודא, אתם הכי טובים.
  אורי לגזיאל
  אורי לגזיאל
  Read More
  עבודה מדהימה, באמת שאפו. הגעתי אל אביר במקרה דרך שוטטות באינטרנט, עשיתי השוואות מחירים.. משהו בדרך המקצועית שאמיר דיבר אליי סימן לי שמדובר באיש מקצוען ויותר מיזה - בנאדם. עשו אצלנו שער כניסה מדהים ולאחר מכן החלטנו גם לקחת אותם להתקנת מדרגות מרחפות. ממליץ בחום. עבודה ברמה הגבוה ביותר בלבד.
  samy roman
  samy roman
  Read More
  עמדו בלוח זמנים שקבענו, כל מה שסיכמנו קיבלתי. חייב לציין העבודות יצאו ממש מדוייקות, יצא מטורף. מודה לצוות אביר, מסגריית ברזל איכותית ביותר.
  מאי אפרת
  מאי אפרת
  Read More
  עבודה איכותית וקולעת - הזמנו מדרגות ברזל מרחפות, קיבלנו שירטוט ולאחר מכן הצעת מחיר מסודרת.. באמת אין מה להגיד יצא מדהים!!! חייבת לשבח את אמיר, הבנאדם עם לב זהב, התייעצתי איתו בכל שלב והוא הסביר לי הכל בנועם. ולא החסיר אף פרטטממליצה בחום
  Previous
  Next
  x
  סייען נגישות
  הגדלת גופן
  הקטנת גופן
  גופן קריא
  גווני אפור
  גווני מונוכרום
  איפוס צבעים
  הקטנת תצוגה
  הגדלת תצוגה
  איפוס תצוגה

  אתר מונגש

  אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

  סייגי נגישות

  למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

  רכיב נגישות

  באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים.רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.